BOXED SK, s.r.o, Obrancov mieru 343/1, 017 01 Dubnica nad Váhom mail icoinfo@boxed.sk phone ico0422028927

História firmy

Naša spoločnosť patrí medzi najväčších dodávateľov informačných technologií pre školy a neziskové organizácie v ČR. Výhodou nášho riešenia je znalosť školského prostredia a komplexnosť ponuky. Našim cieľom je zaistenie kompletných potrieb v oblasti informačných technologií odpovedajúce potrebám a možnostiam zákazníkov.
Na trhu s výpočtovou technikou pôsobíme od roku 1996. Najprv ako podnikanie fyzickej osoby Ing. Josefa Dostála a potom v máji 2005 zapísaním na okresnom súde v Prahe ako právnická osoba pod obchodným názvom Boxed, s.r.o.
V prvých rokoch sme sa špecializovali na import a refurbishing výpočetnej techniky. V tomto segmente sme se stali leaderem v ČR a SR. Dnes spolupracujeme s poprednými európskymi i globálnymi spoločnosťami, zaisťujúcimi refurbishing VT. V roku 2006 sme získali certifikát Microsoft Authorized Refurbisher, vďaka ktorému pre školy zaisťujeme pre nami dodávané PC zadarmo OEM Windows XP Professional CZ a o rok neskôr sa stala hlavným partnerom spoločnosti Microsoft CZ pre oblasť K12 (online learning na základných a stredných školách). V roku 2009 sme boli v programe Microsoft Authorized Refurbisher najväčším odberateľom v strednej Europe.
Do nášho portfólia stálych zákazníkov v ČR a SR spadá viac než 1500 škol, 50 nemocnic a 4000 firem. V roku 2009 sme rozšířili našu ponuku Factory Refurbished techniky o ponuku dodávky a implementácie serverov, IT infraštruktúry, projekčnej a interaktívnej techniky, rozšířili sme ponuku softwarov a supportov, ktoré pre zákazníkov zaisťujeme.
Vďaka umeniu kombinácie nových i refurbished produktov a ktomu zaistenie dodávky prvotriednych služieb a implementácie, sme vhodnou voľbou tam, kde ide predovšetkým o maximálnu efektivitu vynaložených prostriedkov na IT.
Naša spoločnosť sídli v Prahe – Veflíkova 4, Praha 6, 160 00, kde je k dispozícii aj predajňa pre možnosť osobného odberu. Pôsobnosť našej spoločnosti je vďaka prepracovanému logistickému modelu po celej ČR a SR.

O našich produktoch

Výhodou nášho riešenia je umenie kombinácie refurbished produktov s novými a ktomu dodávka dlhodobej záruky, moderného softwaru a prvotriednych služieb. Nami dodávaný široký sortiment zahrňuje počítače, notebooky, monitory, LCD, servery, komponenty atď. Zameriavame sa predovšetkým na ekonomicky výhodné riešenia, ktoré prinášajú vysokú pridanú hodnotu.


Factory refurbished produkty

Ide o hardware, ktorý bol cca dva až tri roky používaný pod leasingem, teraz je po dôkladnom vyčistení, testoch, upgrade a reinštalácii určený k opätovnému predaju. Naši dodávatelia sú výrobné a leasingové spoločnosti z Európskej Únie, USA alebo z Kanady. Rozsiahla sieť výrobcov a dodávateľov dovoľuje ponúknuť našim zákazníkom najlepšiu kvalitu a ceny pre široký sortiment produktov. Exkluzívne zmluvy pre dodávky refurbished IT pre trh strednej a východnej Európy, ktoré máme uzavreté s väčšinou našich dodávateľov, zaručujú pre nášho zákazníka jedinečnú možnosť získať kvalitné a testované produkty s overenými parametrami a konkurencieschopnou cenou. Všetky produkty označené ako Factory Refurbished u nás prejdú pred uvedením na trh podrobným sofistikovaným procesom refurbishingu. V rámci refurbishingu je prevedený detailný audit, vymazanie dát a podrobné testovanie. Výrobky prejdú dôkladným nastavením, vyčistením a výstupnou kontrolou (zhodnou ako pri nových výrobkoch). Veľká čásť produktov je upgradovaná na novú konfiguráciu výkonovo zrovnateľnou s bežnými novými produktami na trhu. Časti produktov, ktoré neprejdú podrobnými testami, sú nahradené bezchybnými, prípadne sú tieto části demontované a ostatné časti následne tvoria sučiastkovú základňu.

Software

Licenčnej problematike sa venujeme dlhodobo, garantujeme legalitu nami dodávaného softwaru. Výhodou nášho riešenia je, že všetky počítače nami dodávané na trh sú vybavené OEM licenciami Windows XP Professional prípadne Home. Tieto licencie sú nami deklarované na daňovom doklade, ponúkame možnosť inštalácie, prípadne dokúpenie recovery reinstalačného média. Vzhľadom k licenčným pravidlám spoločnosti Microsoft je nutné dodržať (ak nedôjde k dodaniu druhej licencie) pôvodnú jazykovú verziu. Zákazníkom samozrejme ponúkame niekoľko licenčných možností ako získať Windows i další software nie len od spoločnosti Microsoft v Češtine: - Community Microsoft Authorized Refurbisher – OEM licenčný program pomocou ktorého dodáváme zadarmo OEM Windows XP Professional CZ pre školy, neziskové organizácie a fakultné nemocnice. - SPCP – OEM licenčný program pre firmy, koncových zákazníkov, samosprávne prípadne štátne organizácie OEM Windows XP Professional CZ za zvýhodnenu cenu. - Multilicenčné programy Microsoft – Ponúkame školám, nemocniciam aj štátnym organizáciam možnosť nákupu z multilicenčných programov Select, Select PLUS, (PiL) School Agreement apod. - Další software – dodáváme antivírusové riešenie AVG, výukový software Terasoft, OEM Microsoft Office 2007, serverový OS, CAL licenciu a podobne.

Implementácia a správa IT infraštruktúry

Zaisťujeme pre menšie a stredné siete profesionálne služby v oblasti dodávky (HW + SW), implementáciu prípadne dlhodobé správy serveru vo vašej organizácii. Naše riešenie je postavené na výkonnom hardware, najnovšom software Windows Server 2008 R2 a predovšetkým na našom 15-ročnom know how správy siete. Výhodou nášho riešenia je customizácia na mieru Ponúkame niekoľko variant správy serveru prípadne i klientských staníc. K dispozícii máme dohľadové centrum, riešenie problémov v garantovaném čase, monitoring HW, aktualizacie, zálohovanie, pravidelnú údržbu a podobne. Výhodou nášho riešenia je vysoká customizácia podľa potrieb konkrétneho zákazníka a jeho finančných možností.

Značky - Predaj

Kompletný sortiment ponúkaných produktov je možné zakúpiť cez ON-LINE elektronický obchod alebo osobne na predajni v Prahe Dejvická. Časť nášho sortimentu ponúkajú aj naši obchodní partneri a predajcovia.

Sortiment ponúkaných produktov:

 • Profesionále nové i repasované LCD
 • Profesionálne LCD uhlopriečky 17" a väčšie
 • Značkové nové i repasované počítače firiem Dell, HP, Siemens, a ďalšie.
 • Značkové nové i repasované notebooky firiem Dell, HP, Siemens, a dďlšie.
 • Kvalitné laserové tlačiarne, multifunkčné zariadenia, periférie s novými originálnými tonermi
 • Aktívne sieťové prvky a servery IBM, Dell, HP, Compaq a iné
 • Software Microsoft, AVG, Terasoft, ...
 • Interaktívne tabule
 • Služby vo forme implementácie a správy IT prostredia

Kompletný sortiment ponúkaných produktov je možné zakúpiť cez ON-LINE elektronický obchod alebo osobne na predajni v Prahe Dejvická. Časť nášho sortimentu ponúkajú aj naši obchodní partneri a predajcovia.


Výrobcovia a značky ktoré predávame:


SPOLUPRÁCA/ZĽAVY

Veľmi si vážíme zákazníkov, ktorí u nás nakupujú pravidelne alebo urobia väčší nákup v našom e-shopu. Ak ste firma, organizácia alebo súkromná osoba, ktorá má záujem s nami spolupracovať, neváhajte nás kontaktovať, vynasnažíme sa vyhovieť Vašim požiadavkámm. Môžeme Vám ponúknuť lepšie ceny, bezplatné rozšírenie konfigurácie, bonusy zo sprostredkovania predaja a iné nástroje, ktoré podporia obojstranne výhodnú spoluprácu. Všetko závisí od objemu, frekvencie a na perspektíve objednávok.

Všeobecne Vám ponúkame tri typy spolupráce:

 • Jednorázový nákup troch a viacerých rovnakých položiek – v tomto prípade Vám individuálne stanovíme lepšiu cenu. Väčšie zľavy sa budú pohybovať od 5-10% a to podľa povahy tovaru, skladových zásob, histórie nákupov atď. Zľavu je možné rovnako dohodnúť vo forme bezplatného rozšírenia konfigurácie, nefakturovaním dopravy alebo kreditu pre další nákup.
 • Opakovaný nákup – firmám alebo aj fyzickým osobám, ktoré u nás nakupujú pravidelne, nastavujeme zľavu 5-10% na všetok tovar z nášho e-shopu. Pre získánie zľavy je nutná história minimálne pedchádzajúcich troch nákupov.
 • Bonusový systém – Stálým zákazníkům nabízíme možnost zapojení do affiliate systému - bonusový systém BOXED, s.r.o.
O nás                                                            

Naša spoločnosť patrí medzi najväčších dodávateľov informačných technolgií pre školy a neziskové organizácie v ČR. Výhodou nášho riešenia je znalosť školského prostredia a komplexnosť ponuky. Našim cieľom je zaistenie kompletných potrieb v oblasti informačných technológií odpovedajúce potrebám a možnostiam zákazníkov.

Na trhu s výpočtovou technikou pôsobíme od roku 1996. Najprv ako podnikanie fyzickej osoby ing. Josefa Dostála a potom v máji 2005 zapísaním na okresnom súde v Prahe ako právnická osoba pod obchodným názvom Boxed, s.r.o.

Vďaka umeniu kombinácie nových i refurbished produktov a k nim zaistenie dodávky prvotriednych služeb a implementácie, sme vhodnou voľbou tam, kde ide predovšetkým o maximálnu efektivitu vynaložených prostriedkov na IT.

Naša spoločnosť sídli v Prahe – Veflíkova 4, Praha 6, 160 00. Pôsobnost našej spoločnosti je vďaka prepracovanému logistickému modelu po celej ČR a SR.

 

Boxed, s.r.o. je dlhodobo jedným z najväčších dodávateľov ICT pre školy v Českej republike.

Naša spoločnosť patrí medzi najväčších dodávateľov počítačov Factory Refurbished v Strednej Európe.

Ročne na český a slovenský trh dodáme okolo 12000 ks počítačov.

Od roku 2005 sme dodali ICT techniku do cca 1500 škôl v ČR a SR

V roku 2008 a 2009 sme boli najväčší dodávateľ v programe Microsoft Authorized Refurbisher v Strednej Európe.

Spolupráca so společnosťami Microsoft a Boxed

PhDr. Mgr. Pavel Drtina,

riaditeľ odboru školstva magistrátu hlavného mesta Prahy

 

Magistrát hlavného mesta dlouhodobo spolupracuje so spoločnosťami Microsoft a Boxed na akciách usporiadaných pre základné a stredné školy.

 Na konci roku 2009, keď pražské základné školy obdržali jednorázovu dotáciu podobnú projektu komplexného riešenia šablón, prebehla spoločná konferencia spoločnosti Microsoft a Boxed. Tejto konferencie sa zúčastnila rada pražských ZŠ, ktoré na jej základe využili spoločne ponúknuté riešenia.

Ešte behom decembra minulého roku sa realizovala celá rada implementácií nie len serverového riešenia, ale zároveň aj ostatných ponúknutých služieb.

Spoluprácu so spoločnosťami Microsoft a Boxed môžem doporučiť i dalším základným školám v ČR.

 

 

Vybrané referencie

 

 

 

Michael Rawding - Vice President Microsoft Corporation , Unlimited Potential Group

Jan Martínek - Academic Audience Manager, Microsoft Czech Republic

Armand Koten - CEE Secondary PC Business Development Manager, Microsoft Czech Rep.

Jan Wagner - Publicista, ICT konsultant a pedagog, redaktor www.ceskaskola.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vybrané referencie dodávok do škol a NGO v roku 2007-2009:

47019689 SZeŠ Rakovník   Rakovník  
610411 Nemocnica s poliklinikou Považská Bystrica
47274743 Základní a mater(ská škola  De(c(ín VI 
63831309 Waldorfská MŠ Praha 3
00639541 Středisko sociálních služeb Prahy 13 Praha 13
68402686 Teen Challenge Praha 8
75031663 Základní škola Kostelec u Křížků Kamenice
70990816 Základní škola Zdice Zdice
70990905 Základní škola a mateřská škola Družec Družec
00068535 Školní statek Mělník Mělník
00671274 Integrovaná střední škola, Liberec, Na Bo Liberec
60153237 Gymnázium Trutnov Trutnov
61235105 Základní škola praktická Králíky
48512702 ZŠ a MŠ Brno, nám. 28. října 22 Brno
64123430 Městská knihovna Rožnov pod Radhoštěm pří Rožnov pod Radhoštěm
62933671 Vachkova Praha 22
45246726 veselá škola praha
62931504 Základní škola Hostivice
16980832 Rako-Lupky spol. s.r.o. Rakovník
61894737 Sportovní gymnázium Kladno
69093083 Oblastní charita Strakonice Strakonice
00080713 Městská knihovna Most, příspěvková organi Most
64201147 Základní škola Trutnov 4
71008047 základní škola zlín, komenského 78, přísp zlín
75016249 Mateřská školka Libštát
48804878 Domov důchodců Příbor Příbor
14450500 Střední průmyslová škola polytechnická - Zlín
00248789 Město Pacov Pacov
72744481 ZŠ a MŠ Skalice u České Lípy Skalice u České Lípy
60489936 SOŠ KVARTA Praha 3
75031361 Základní škola a mateřská škola Sojovice Sojovice
71003827 Základní škola a Mateřská škola Bělotín, Bělotín
45241945 DDM Dům UM Praha 10
43257721 Základní škola Jablonec nad Nisou, Na Šum Jablonec nad Nisou
61632350 ZŠ Sadská Sadská
26204673 Domov Sue Ryder, o.p.s. Praha 4 - Mïchle
75026635 Základní škola Orlová-Lutyně K.Dvořáčka 1 Orlová-Lutyně
62073036 ZŠ a MŠ Rájec-Jestřebí Rájec-Jestřebí
Základní škola a Mateřská škola Svatobořice-Mistř Svatobořice-Mistřín
61388483 Základní škola, Praha 4, Ke Kater(inkám 14  Praha 4 
00559130 Gymnázium, Hodonín, Legionářů 1 Hodonín
47274743 Základní a mateřská škola Děčín VI
61515621 Obchodní akademie Teplice Teplice
64040402 Záklladní škola Liberec Liberec 7
75020904 Základní škola Babice, okres uherské Hrad Babice
44940998 Charita Ostrava Ostrava - Vítkovice
60818174 ZŠ Třeboň, Sokolská 296 Třeboň
60076046 Obchodní akademie České Budějovice
62073109 Gymnázium, Boskovice, Boskovice
75000156 Základní škola a mateřská škola Košetice Košetice
71002235 ZŠ Tuchlovice, okres Kladno Tuchlovice
70940525 MŠ Vacenovice Vacenovice
45180091 Základní škola Přerov, Trávník 27 Přerov
66361508 Hospic sv. Lazara Plzeň
00848875 SOU Litovel Litovel
00671274 Střední odborná škola a Gymnázium, Libere Liberec
46308385 Římskokatolická farnost Újezd Újezd u Val Klobouk
00574406 SOŠ poštovní a SOU poštovní, Plzeň, Klato Plzeň
70874263 ZŠ Praha Radotín Praha 16
00844691 Střední škola strojírenská a dopravní, Fr Frýdek-Místek
47858052 Základní škola Přerov, Svisle 13 Přerov
25373005 Soukromá obchodní akademie Opava s.r.o.  Opava 1 
25108476 Soukromá střední odborná škola ( 1.KŠPA) Praha 8
70989419 ZŠ Bílá Lhota Bílá Lhota
70989419 ZŠ Bílá Lhota  Bílá Lhota 
60816899 Střední odborná škola a Střední odborné u Jindřichův Hradec
25015311 Soukromá střední odborná škola ( 1.KŠPA ) Litoměřice
00667391 Střední zdravotnická škola Tábor
47274603 Gymnázium Rumburk
47274603 Gymnázium  Rumburk 
00659771 Střední odborná škola a Střední odborné u Příbram 1
25106953 Str(ední odborná škola s.r.o.  Velvary 
47839235 plášek  horní lidec( 
36799050 BOXED SK s.r.o. Považská Bystrica
36799050 BOXED SK s.r.o.  Považská Bystrica 
00581542 Základní škola Grünwaldova České Budějovice
70922802 SSOŠ CR BEROUN Beroun
62540050 Česká zemědělská akademie v Humpolci, stř Havlíčkův Brod
70976490 ZŠ Aš, Okružní 57, 35201 Aš
25015061 Soukromá obchodní akademie SOAPA, s.r.o. Jablonec nad Nisou
70659001 Diagnostický ústav sociální péče Černovic Černovice
Základní škola Březolupy, okres Uherské Hradiště, Březolupy
Základní škola Br(ezolupy, okres Uherské Hradište(,  Br(ezolupy 
60061863 Střední průmyslová škola strojní a staveb Tábor
70988102 Základní škola a Mateřská škola Březno Březno
00673021 Integrovaná střední škola Litoměřice
00673021 Integrovaná str(ední škola  Litome(r(ice 
70986916 ZŠ Chrást Chrást
71005501 ZŠ, ZUŠ a MŠ Kašperské Hory, příspěvková Kašperské Hory
00091740 Městská knihovna v Třebíči Třebíč
70938482 Základní škola a Mater(ská škola Svatobor(i  Svatobor(ice-Mistr(ín 
75026635 Základní škola Orlová-Lutyne( K.Dvor(ác(ka 1  Orlová-Lutyne( 
62693514 Speciální základní škola a Praktická ško Hradec Králové
26653648 OS Klíč Plzeň Plzeň
69457425 SPŠ strojnická, Plzeň Plzeň
75016273 ZŠ V. Hejny, Červený Kostelec Červený Kostelec
75083051 Dům dětí a mládeže Bohumín, příspěvková o Bohumín
67799400 ZŠ Mšeno Mšeno
47934646 Střední odborná škola Holešov Holešov
25040456 Gymnázium, SOŠ a SOU, o.p.s., Litoměřice Litoměřice
00843032 Odborné učiliště a Praktická škola, Lipov Lipová-lázně
00066737 Střední zdravotnická škola Benešov Benešov
62770276 Praktická škola Lovosice
73164372 Ing. Pavel Bohanes Frýdek-Místek
70845425 SPŠ Ostrov Ostrov
14450356 SPŠ Hronov Hronov
70986533 ZŠ a MŠ Deštná Deštná
49314653 Gymnázium, Lanškroun LANŠKROUN
49418815 Základní škola Hodonín, Očovská 1, Příspě Hodonín
60782358 ZŠ Přerov, U Tenisu 4 Přerov
64947629 Střední škola pro knihkupce a nakladatels Praha 3
72743191 Základní škola Jablonec nad Nisou - Kokon Jablonec nad Nisou
47558407 Gymnázium Joachima Barranda  Beroun 
47915293 Soukromá SCOLA COMENIANA-Obchodní akademi BRNO
70984514 ZŠ Strmilov  Strmilov 
75001136 Základní škola a Mateřská škola Bohumiice Čkyně
60545887 OA a JŠ Jihlava Jihlava
00577391 Hotelová škola Vincenze Priessnitze Jese Jeseník
00216208 Univerzita Karlova v Praze, Přírodovědeck Praha 2
75017091 Mateřská škola Borovnice Mostek
61385417 Střední průmyslová škola, Praha 10, Na Tř Praha 10
00837385 Střední odborná škola oděvní a Střední od Strážnice
00843474 Střední škola informatiky, elektrotechnik Rožnov pod Radhoštěm
71003746 ZŠ a MŠ Kašava Kašava
70842612 ZŠ speciální a PrŠ Černovice Černovice
71010581 ZŠ a MŠ Oleksovice  Znojmo 
63095998 Ing. Jan Zelený Zbiroh
47935910 OUaZŠP Holešov Holešov
75017512 Základní škola a Mateřská škola Roztoky u Roztoky u Jilemnice
25373005 Soukromá obchodní akademie Opava s.r.o. Opava 1
75020939 Základní škola Dolní Lhota, okres Zlín, p Dolní Lhota u Luhačovic
25132083 Soukromá ZŠ UNIVERZUM Praha 9 - Prosek
72743492 Základní škola Děčín I. Děčín
60775645 Střední odborná škola NET OFFICE Orlová, Orlová-Lutyně
70991251 Základní škola Břest Břest
60064765 Gymnázium Soběslav
75010895 Základní škola a Mateřská škola Hazlov, o Hazlov
75005760 Základní škola Březová, okres Sokolov Březová
62331540 Gymnázium a SOŠ, Orlová - Lutyně, p.o. Orlová - Lutyně
60461713 Hotelová škola Praha 10
75023181 Základní škola a mateřská škola Troubsko, Troubsko
75024250 MŠ a ZŠ Heršpice, okres Vyškov Heršpice, p.Slavkov u Brna
45211515 ZŠ Valašská Polanka Valašská Polanka
25672592 SOŠ a SOU TOS Čelákovice s.r.o. Čelákovice
00376469 SOŠ A SOU Horšovský Týn
26325233 TRIVIS SŠV K. Vary, s.r.o. Karlovy Vary
65277996 Medatron, spol. s r.o. Brno
49459881 Gymnázium, Tišnov, Na Hrádku 20 Tišnov
47884941 Základní škola E. Beneše Lysice  Lysice 
00577090 SŠOS-Klimkovice Klimkovice
46773363 Základní škola Litoměřice, Havlíčkova 32 Litoměřice
00082520 OA, SOŠG a SOU Chomutov Chomutov
61716677 Střední průmyslová škola Otrokovice Otrokovice
69979081 Základní škola Sokolov, Švabinského Sokolov
71219978 Městská střední odborná škola, Klobouky u Klobouky u Brna
70435839 Základní škola Brno, Bednářova 28, příspě Brno
16389573 Mater(ská škola Zásada 326  Zásada 
62072692 Základní škola Brumov  Brumov 
26117011 J.S. Agency Praha 2
27055574 Absolute o.s. Pardubice
64201112 Základní škola Kpt Jaroše, Trutnov, Gorké Trutnov
70984514 ZŠ Strmilov Strmilov
44645309 Základní škola Sokolov Sokolov
60661224 INTECO Computers -Koblicová Praha 6
25106953 Střední odborná škola s.r.o. Velvary
61385417 STŘEDNÍ PRŮMYSLOVÁ ŠKOLA Praha
25729934 Internet Pb, spol. s r.o. 42731259 Příbram II
61985414 Základní škola a Mateřská škola Kokory Kokory
64201180 Základní škola, Trutnov, Komenského 399 Trutnov
00241237 Město Hostivice Hostivice
69174415 Střední průmyslová škola, Trutnov, Školní Trutnov
26693054 Kaziko a.s. Nechvalice
60545356 Domov mládeže a Školní jídelna Jihlava Jihlava
75001047 Základní škola Želiv Želiv
27312241 ALCOMP.CZ s.r.o. Česká Lípa
25373005 Soukromá obchodní akademie Opava s.r.o.   Opava 1  
12949531 Michal Štefek Rokytnice v O.h.
75007126 Základní škola, Mateřská škola a Základní Konstantinovy Lázně
62331540 Gymnázium a SOŠ Orlová-Lutyně Orlová - Lutyně
70938482 Základní škola a Mateřská škola Svatoboři Svatobořice-Mistřín
74639871 Pavel Havelka Višňové
27012930 Sdružení Dubnansko.NET Dubňany
72742879 Základní škola Jablonec nad Nisou, příspě Jablonec nad Nisou
26681315 Kratochvíl Žilina
48663549 Sdružení rodičů a přátel OA Kolín Kolín IV
48665991 Obchodní akademie Kolín Kolín IV
69979359 Základní škola Karlovy Vary, Krušnohorská Karlovy Vary
60252570 Gymnázium,Tanvald,Školní 305,příspěvková Tanvald
70876649 Základní škola Oskol, Kroměříž, příspěvko Kroměříž
70841179 Speciální základní škola a Mateřská škola Trutnov 2
47884941 Základní škola E. Beneše Lysice Lysice
havelka Vémyslice, okres Znojmo
49461541 Základní škola a Mateřská škola T. G. Mas Zastávka
49518925 Dvořákovo gymnázium a Střední odborná ško Kralupy nad Vltavou
71008161 Základní škola Zlín, Nová cesta 268, přís Zlín - Štípa
Základní škola a Mateřská škola Kněžpole Bílovice
47005203 ZŠ Mníšek pod Brdy ZŠ Mníšek pod Brdy
49535021 ZŠ T.G.Masaryka a MŠ Poříčany Poříčany
44555229 Základní škola Ústí nad Labem, Vinařská 1 Ústí nad Labem
45796955 PB - Vyšší odborná škola a Střední škola Praha 8
75005654 ZŠ a MŠ Dolní Bělá, příspěvková organiza Dolní Bělá
49753771 Gymnázium Ostrov Ostrov
71005056 Základní škola a mateřská škola Spytihně, Spytihněv 216
71235132 Základní umělecká škola, příspěvková orga Pelhřimov
0395404 Základní škola a mateřská škola Traplice Traplice
25108492 1. Kladenská soukromá střední odborná ško Kladno
45246726 Veselá škola - círk. ZŠ Praha 1
75033330 ZŠ Stará Boleslav Brandýs nad Labem
18383874 SŠS a CR Varnsdorf
71340823 Stredni odborna skola Kladno
25059491 Střední škola hotelového provozu, .s.r.o. Praha 9
49156616 Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří
72915978 Ing. Petr Balcar Okres Náchd
63109026 Gymnázium Praha 10
00555584 Střední odborná škola Litvínov - Hamr
64618480 Základní umělecká škola A PLUS, spol. s r Český Těšín
43378676 Základní škola Nížkov Nížkov
69982813 ZŠ Plánická ulice Klatovy
71001514 Základní škola Židlochovice okres Brno-ve Židlochovice
00430749 Akademie J.A.Komenského Kladno
00583693 ZŠ T.G.Masaryka Český Krumlov Český Krumlov
60435917 ZŠ s Rvj a s RvTv, Praha 4, Filosofská 3 Praha 4
70926662 Základní škola Boženy Němcové Jaroměř
25149865 Gymnázium Bernarda Bolzana, o.p.s. Praha 8
63110261 VÚ a SVP Klíčov, ZŠ, PrŠ a ŠJ Praha 9
60418460 VOŠ a SŠVZZ Třebíč Třebíč
70998400 Základní škola a Mateřská škola Slatinice Slatinice
70153744 Centrum-DDM, Ledeč n.S., Husovo náměstí 2 Ledeč nad Sázavou
27228592 SS gastronomie a hotelnictví Mladá Bolesl Mladá Boleslav
60152885 Základní škola a mateřská škola , Mladé B Mladé Buky
75033178 Základní škola a Mateřská škola Dublovice Dublovice
00473944 ISŠ Mladá Boleslav, Na Karmeli 206 Mladá Boleslav
60126671 VOŠ a OA Chotěboř Chotěboř
46768807 Základní škola J.E.Purkyně a ZUŠ Libochovice
75033631 Základní škola a Mateřská škola Nečín, ok Nečín
75000466 ZŠ Boršov nad Vltavou Boršov nad Vltavou
61387061 Gymnázium Praha 9
18620442 Integrovaná střední škola technická Benešov
75021200 ZŠ a MŠ Starý Poddvorov Starý Poddvorov
72743735 Základní škola Děčín II, Kamenická 1145 Děčín
25729934 Internet Pb spol s r.o. Příbram
60610247 Základní škola Chodov
00831476 Zakladni skola Chomutov, Pisecna 5144 Chomutov
60117001 Gymnázium a Střední odborná škola pedagog Nová Paka
46747885 Technická univerzita v Liberci Liberec
25210564 Sokromá obchodní akademie Podnikatel, sro Karlovy Vary
42938554 ZŠ Pardubice-Spořilov Pardubice
70923094 Základní škola a Mateřská škola Ratibořsk Ratibořské Hory
25367692 Střední škola Kostka s.r.o. Vsetín
70835578 SŠ, ZŠ a MŠ, Praha 10, Chotouňská 476 Praha 10
25108476 Soukromá str(ední odborná škola ( 1.KŠPA)  Praha 8 
00583634 Základní škola Kaplice, Fantova 446 Kaplice
00555053 Střední škola gastronomie a služeb, Liber Liberec
70983283 Základní škola a Mateřská škola, Světlá p Český Dub
70985855 Masarykova ZŠ a MŠ Kunvald
70842582 Gymnázium, Stříbro, Soběslavova 1426 Stříbro
44225997 Základní škola Muchova 228, Chlumec - pří Chlumec
25602071 YARA s.r.o. Kolín
71008144 Základní škola Zlín, Mikoláše Alše 558, p Zlín
Střední škola propagační tvorby a polygrafie Velké Poříčí
70987262 ZŠ Česká Skalice Česká Skalice
00577260 Střední škola společného stravování, Ostr Ostrava
27044572 HELKO,o .s. při SŠAMP Krnov Krnov
60061863 SPŠ Tábor Tábor
47284536 MiPi servis spol. s.r.o. Louny
70983259 Základní škola a Mateřská škola Aloise Št Dolany
SRPDŠ 3 ZŠ a MŠ Deštná 37828
68407700 ČVUT v Praze Fakulta elektrotechnická Praha 6
00577099 SŠOS Klimkovice Klimkovice
63609053 Základní škola Moravská Třebová Moravská Třebová
28379667 Obecně prospěšná společnost NEBELVÍR Kolín - Sendražice
14451069 SŠEaS Ústí nad Labem Ústí nad Labem
60158794 Základní škola Lázně Bohdaneč
75015617 Základní škola a mateřská škola Bystřec Bystřec
25140809 S SOU Dr. Peška s.r.o. Praha 6 - Ruzyně
Dvořáková Bílá Lhota
44556969 Obchodní akademie a jazyková škola s práv Ústí nad Labem
72744529 Základní škola a Mateřská škola Děčín III Děčín
61985571 Základní škola Kojetín, náměstí Míru 83 Kojetín
70659265 ZŠ Radomyšl Radomyšl
75018446 ZŠ Ústí nad Orlicí, Bratří Čapků 1332 Ústí nad Orlicí
75020238 ZŠ T.G. Masaryka Otrokovice, příspěvková Otrokovice
00854841 ZŠ Dr.F.L.Riegra Semily Semily
25097547 Střední škola gastronomická a hotelová s. Praha
70698180 ZŠ Varnsdorf, Edisonova 2821, okr. Děčín, Varnsdorf
64040402 Základní škola Liberec Liberec
45559791 Rudolf Chadim Moravská Třebová
70645973 ZŠ a MŠ Smilovice Smilovice
65053079 Centrum ARPIDA, o.p.s. České Budějovice
46797181 Ing. Radek Andrš INTERDATA Děčín
61357413 Základní škola Peruc Peruc
72744189 Základní škola a Mateřská škola Raspenava Raspenava
49463276 ZŠ TGM Blansko Blansko
60341793 ZŠ Štíty Štíty
47608579 Masarykova základní škola Praha 9 - Újezd nad Lesy
60370432 Základní škola a mateřská škola speciální Uherské Hradiště
75033810 ZŠ a MŠ Kladno Kladno
71568026 Jan Schejbal CNXSOFT Praha 2
75005581 ZŠ Planá náměstí Planá
47005203 ZŠ Mnisek pod Brdy Mníšek pod Brdy
46789791 Základní škola a Mateřská škola, Chomutov Chomutov
61357481 Střední škola zemědělská a ekologická, Ža Žatec
43509541 Masarykova základní škola Polička Polička
60063777 DOMOV MLÁDEŽE A ŠKOLNÍ JÍDELNA, KOMENSKÉH Tábor
00855049 Základní škola Turnov, Žižkova 518, okres Turnov
75017342 Základní škola Linhartice Moravská Třebová
75022567 Základní škola, Staré Město, okres Uhersk Staré Město
00574406 Střední škola informatiky a finančních sl Plzeň
46789685 Základní škola Chomutov Chomutov
61989088 Základní škola Ostrava, Gajdošova 9, přís Ostrava
75030543 ZŠ Nechvalice Sedlčany
61381276 Základní škola, Praha 9 - Prosek, Novobor Praha 9 - Prosek
63543702 Müller Starý Plzenec
25075284 Bytové družstvo Ke Kamínce 1288 Praha 5
75010895 Základní škola a mateřská škola
18334172 Ing. Milan Pich Hřivice
70447071 Ing.Jaromír Bastl Moravské Budějovice
75022401 Základní škola a mateřská škola Dušejov Dušejov
61985759 Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedag Přerov
70888108 Základní škola Chrudim Chrudim
00216208 Univerzita Karlova v Praze - Pedagogická Praha 1
Dostal Frýdek Místek
70922802 SSOŠ CR BEROUN   Beroun  
70886822 Základní škola a mateřská škola, Jičín, 1 Jičín
27565912 EMCC s.r.o. Kralupy nad Vltavou
25378805 KOALA CZECH spol. s r.o. Rožnov pod Radhoštěm
00855049 Základní škola Turnov, Žižkova 518, okres  Turnov 
70979669 Základní škola a Mateřská škola Lukavice Rychnov nad Kněžnou
70979669 Základní škola a Mater(ská škola Lukavice  Rychnov nad Kne(žnou 
70940843 ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo-Přímětice Znojmo-Přímětice
43964591 Charita Opava Opava
27380297 Husitský dětský domov, o.p.s. Příbram
25210564 Sokromá obchodní akademie Podnikatel, sro  Karlovy Vary 
75020238 ZŠ T.G. Masaryka Otrokovice, pr(íspe(vková  Otrokovice 
48512699 Základní škola Brno, Úvoz 55, příspěvková Brno
70984441 Základní škola Postřelmov Postřelmov
00856452 ZŠ Letohrad U Dvora Letohrad
70985570 Základní škola a Mateřská škola, Baška,př Baška
64519767 Ing. Libor Šedivý Klobouky u Brna
25372351 Střední škola podnikatelská Bílovec s.r.o Bílovec
73938033 Mgr. Miroslav Šimák Postřelmov
62209051 ZŠ Meziboří Meziboří
69346917 Člověk člověku, o. s. Praha 2
15028216 Střední odborná škola a Střední odborné u Lanškroun
70993891 Základní škola a mateřská škola Podolí, p Kunovice
75029961 Mateřská škola Veselíčko, okres Přerov, p Veselíčko
00395404 Základní škola a Mateřská škola Traplice, Traplice
44555229 Základní škola Ústí nad Labem, Vinar(ská 1  Ústí nad Labem 
64201112 Základní škola Kpt.O.Jaroše Trutnov
64201112 Základní škola Kpt.O.Jaroše  Trutnov 
48623008 Základní škola Broumov
28207475 AMDA  Praha 4 
00854751 Základní škola T.G.Masaryka Lomnice nad P Lomnice nad Popelkou
14450399 Střední odborné učiliště technické Přelouč
75020491 Základní škola a Mateřská školy Březolupy Březolupy
00843032 Odborné uc(ilište( a Praktická škola, Lipov  Lipová-lázne( 
14450500 Str(ední pru*myslová škola polytechnická -  Zlín 
26590603 ZAHRADA VYSOČINA - Ekologické centrum Žďár nad Sázavou
25167201 MŠ, ZŠ a PŠ při centru ARPIDA, o.p.s. České Budějovice
00250431 OBEC HRACHOLUSKY-OBECNÍ KNIHOVNA Prachatice
00856843 Základní škola Letohrad Letohrad
49328263 Základní škola Svitavy Svitavy
71193928 Městská knihovna Polička Polička
44994621 Nadace pro radost Brno
62160419 Římskokatolický farní úřad u kostela sv. Brno
66932840 Krestanska akademie mladych Frydlant nad Ostravici
44937504 Tělovýchovná jednota Nový Jičín, o. s. Nový Jičín
Mišíková Hranice
18385877 Střední škola technická AGC a.s. Teplice
27203026 Netstores s.r.o. Čerčany
26997495 Občanské sdružení Třeboradice.net Praha 9 - Třeboradice
00600351 Obec Hnanice-knihovna Hnanice
70995001 Základní škola Mníšek pod Brdy
61904155 Základní umělecká škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem
69153566 ČMOS PŠ Oblastní rada Pardubice Pardubice
70599921 Základní škola Jeseník, příspěvková organ Jeseník
27027864 Darmodej o.s. Jeseník
00377945 Domov mládeže a školní jídelna Mariánské Lázně
70923094 Základní škola a Mater(ská škola Ratibor(sk  Ratibor(ské Hory 
70890773 ZŠ a MŠ Opařany Opařany
70877785 ZŠ a MŠ Tábor, Helsinská 2732 Tábor
63155176 Nadace Terezín Terezín
62073109 Gymnázium, Boskovice,  Boskovice 
00845311 SŠ poštovních a logistických služeb Opava
63833956 Masarykova ZŠ Praha 9 Klánovice
42223334 Agentura PRÉMIUM Jeseník
62331361 Základní škola,Karviná-Hranice,Slovenská Karviná-Hranice
47018747 ZŠ a MŠ Čistá Čistá
25040488 Access-IT s.r.o. Česká Lípa
70989893 Základní škola Jedlová, okres Svitavy Jedlová
48895504 VOŠ a SOŠ Bystřice nad Pernštejnem Bystřice nad Pernštejnem
48895504 VOŠ a SOŠ Bystr(ice nad Pernštejnem  Bystr(ice nad Pernštejnem 
75023601 Základní škola a mateřská škola Kněžpole, Bílovice
00602132 Střední průmyslová škola elektrotechniky Ostrava-Moravská Ostrava
70999171 Základní škola Opava, Englišova 82 - přís Opava
70986207 Základní škola a Mateřská škola Lutín pří Lutín
49534947 Luxor Poděbrady, poskytovatel soc. služeb Poděbrady III
00856673 Základní škola Jablonné nad Orlicí Jablonné nad Orlicí
60609397 Základní škola Klimkovice, příspěvková or Klimkovice
70226105 DKP-BETHEL,o.s. Litoměřice
00848298 ZŠ a MŠ Bílovec, Komenského 701/3, př.org Bílovec
71234608 Regionální vzdělávací a informační středi Tachov
47930560 Oblastní charita Bystřice pod Hostýnem Bystřice pod Hostýnem
26517132 Dilna Elias Praha 6
63125137 Most k naději o.s. Most
48380296 Gymnázium a SOŠ Rokycany
60252570 Gymnázium,Tanvald,Školní 305,pr(íspe(vková  Tanvald 
47812150 Opavské společenství křesťanů Cesarea Opava
47609842 Základní škola FŠ PedF UK,Praha 2, Sloven Praha
61381276 Základní škola, Praha 9 - Prosek, Novobor  Praha 9 - Prosek 
26619032 o.s. Cesta integrace Říčany
46768041 Diakonie ČCE - Středisko křesťanské pomoc Litoměřice
70154309 Základní škola a Mateřská škola, Police n Police nad Metují
60433302 Základní škola Praha 8, Glowackého 6 Praha 8
70993441 Mateřská Škola Hulice,okr.Benešov Trhový Štěpánov
Surya, o.s.
61385531 Fakultní základní škola PedF UK, Praha 13 Praha 5
48510921 Základní škola, Brno, Gajdošova 3 Brno
60363142 Ing. Miroslav Kovář @ soft Brno-Slatina
70283915 ZŠ Budišov Budišov
47067641 ZŠ Příbram - Březové Hory Příbram - Březové Hory
00530506 SOŠt a SOU Znojmo, Uhelna 6 Znojmo
69457930 Střední průmyslová škola dopravní, Plzeň PLZEŇ
48283029 Základní škola,Česká Lípa, Partyzánská 10 Česká Lípa
14451018 SOŠ a SOU,Česká Lípa,28.října 2707, p.o. Česká Lípa
62029754 Labská hotelová SOŠ a SOU Pardubice, s. r Pardubice
62029754 Labská hotelová SOŠ a SOU Pardubice, s. r  Pardubice 
47813300 ZŠ T.G. Masaryka Opava, Riegrova 13 - pří Opava
48134333 Dětský diagnostický ústav Praha 4
25641018 Střední odborná škola uměleckořemeslná, s Praha 9
00581071 Střední zdravotnická škola, Turnov, přísp Turnov
75137011 Vyšší odborná škola a Střední průmyslová Rychnov nad Kněžnou
26633159 Dětské informační centrum o.s. Polička
63701332 Dětský domov a školní jídelna, Přerov, Su Přerov
63701332 De(tský domov a školní jídelna, Pr(erov, Su  Pr(erov 
70933219 Základní škola Velké Bílovice, okres Břec Velké Bílovice
14613280 SŠO a OP, F-M, p.o. Frýdek-Místek
75670241 Jaromír Volek Bystřice pod Hostýnem
75023172 ZŠ a MŠ Nenkovice Nenkovice
00602060 Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkov Ostrava - Zábřeh
25378660 Střední odborná škola umělecká a gymnáziu Ostrava-Zábřeh
28166426 Kultura města Mladá Boleslav Mladá Boleslav
Uher Praha
Táborský Praha
Špůr Čelákovice
71173838 MŠ Šikulka  C(eská Lípa 
48665860 Střední průmyslová škola strojírenská a J Kolín IV.
45787755 Základní škola Vejprty Vejprty
48623695 Gymnázium a SOŠ Jaroměř Jaroměř
61664553 Střední průmyslová škola, Komenského 41, Vlašim
75029367 Základní škola a Mateřská škola Petřvald Petřvald
64988287 Výchovný ústav,SŠ a ŠJ Žulová
69650721 SOŠ průmyslová a SOU strojírenské Prostěj Prostějov
45312257 VMP elektronika s.r.o.
70926921 ZŠ Kolovraty P 10 Kolovraty
70926921 ZŠ Kolovraty  P 10 Kolovraty 
70987238 Základní Škola Cheb Cheb
65006267 Městské divadlo Český Krumlov Český Krumlov
69409889 Novák Děčín
71006125 Základní škola a mateřská škola Telecí Telecí
70987815 Mater(ská škola Náme(št( nad Oslavou, pr(íspe(  Náme(št( nad Oslavou 
70837899 VOŠ a SPŠD, Praha 1, Masná 18, Praha 1 Praha
Ehlová Praha
00673951 Léčebna respiračních nemocí Cvikov, p.o. Cvikov
00601683 Základní škola a Mateřská škola logopedic Olomouc
61384780 ZÁKLADNÍ ŠKOLA PRAHA-KBELY, ALBRECHTICKÁ  Praha 
00426458 Český červený kříž Karviná Karviná - Mizerov
00426458 C(eský c(ervený kr(íž Karviná  Karviná - Mizerov 
25100831 MarCon s.r.o. PRAHA 5
67984037 Rada rodičů a přátel smíchovské střední p Praha 5
70985766 ZŠ Libuň Libuň
87093758 Levy Praha 10
70944776 Základní škola Brno, Měšťanská 21, p.o. Brno
70944776 Základní škola Brno, Me(št(anská 21, p.o.  Brno 
43380247 ZŚ a MŠ Dolní Rožínka DOLNÍ ROŽÍNKA
47608706 Sdružení rodičů a přátel školy při obchod Praha 6 - Bubeneč
27561925 Střední škola fotografická, filmová a tel Skalsko
61664545 Gymnázium, Vlašim, Tylova 271 Vlašim
00659771 Str(ední odborná škola a Str(ední odborné u  Pr(íbram 1 
70886849 Základní škola, Jičín, Husova 170 Jičín
62061178 DELTA - SŠIE, s.r.o. Pardubice
00191051 ZŠ Smetanova, Přelouč Přelouč
69850216 Pavlína Pešková Havlíčkův Brod
69850216 Pavlína Pešková  Havlíc(ku*v Brod 
61988731 Základní škola a Mateřská škola Bohumín Bohumín
61385930 VOŠ ekon. studií a SPŠ potrav. technologi Praha 2
Fajt Praha 8
47013991 3.zakladni skola Rakovník Rakovník
70893292 Základní škola Veselí nad Lužnicí
75019485 Základní škola Poděbradova 18 Jičín
49026569 Sbor Českobratrské církve evangelické Moraveč, Pelhřimov
70880115 Rada rodičů při Střední průmyslové škole Ostrava
47011335 Základní škola Mělník - Mlazice Mělník
25015061 Soukromá obchodní akademie SOAPA, s.r.o.  Jablonec nad Nisou 
70987262 ZŠ C(eská Skalice  C(eská Skalice 
70815089 INFORMACNI CENTRUM OBČANSKÉHO SEKTORU ČES Český Krumlov
70835748 Základní škola Uhlířské Janovice Uhlířské Janovice
45796955 PB - VOŠ a SŠM, s. r. o. Praha
70874603 Základní škola Zubří, okres Vsetín Zubří
70874603 Základní škola Zubr(í, okres Vsetín  Zubr(í 
27259633 NetMas s.r.o. Praha 10
45247439 Společnost DUHA - integrace osob s mentál Praha 5
00549185 Střední odborné učiliště obchodní, Praha Praha 2
60816929 Gymnázium, Dačice, Boženy Němcové 213 Dačice
75031621 Základní škola Pchery, okres Kladno Pchery
75031621 Základní škola Pchery, okres Kladno  Pchery 
47813083 Obchodní akademie Opava, příspěvková orga Opava
70890889 ZŠ J.K. Tyla a MŠ Písek, Tylova 2391 Písek
63442868 Vyšší policejní škola Ministerstva vnitra Jihlava
71176683 Základní škola Čáslav, Sadová 1756, okres Čáslav
61924008 VOŠ, SPŠ a OA Čáslav Čáslav
26584859 Občanské sdružení Háječek Český Krumlov
26004674 Vzdělávací centrum Turnov, o.p.s. Turnov
70996814 Základní škola Jevíčko Jevíčko
25018221 AZ COMP. s.r.o. Ústí nad Labem
28162129 Studijní centrum BASIC Příbram,o.p.s. Příbram V
25994581 Základní škola Bodláka a Pampelišky, o.p. Veliš
61388246 Gymnázium Jana Keplera Praha 6
14451018 SOŠ a SOU,C(eská Lípa,28.r(íjna 2707, p.o.  C(eská Lípa 
71187880 36. PH Royal Rangers v ČR Otice
14450402 Střední odborná škola a Střední odborné u Milevsko
14450402 Str(ední odborná škola a Str(ední odborné u  Milevsko 
25376357 PrimMat - Soukromá střední škola podnikat Frýdek-Místek
13643878 Str(ední odborná škola Josefa Sousedíka Vs  Vsetín 
00417904 Nadace Charty 77 Zlin
70943125 Základní škola Edvarda Beneše a Mateřská Písek
25013564 ZŠ a MŠ Klíč s.r.o. Česká Lípa
47184591 SRPŠ při ZŠ Kojetín, n. Míru Kojetín
45241848 Dům dětí a mládeže Praha 3 - Ulita Praha 3
00638811 Dům dětí a mládeže Stodůlky Praha 13
22688978 o.s JIRIKOVNET Jiříkov
27121313 Střední odborná škola ochrany osob a maje Malé Svatoňovice
47922494 ZŠ a MŠ Kollárova Prostějov
62860666 ZŠ a MŠ Bedihošť Bedihošť
62860666 ZŠ a MŠ Bedihošt(  Bedihošt( 
60162961 Křesťanské gymnázium Praha 10
44065663 Katolické gymnázium Třebíč Třebíč
00845256 Střední škola, Ostrava-Kunčice, příspěvko Ostrava-Kunčice
70985570 Základní škola a Mateřská škola, Baška, p Baška
60799081 ZŠ Studénka, Butovická 346 Studénka
27937917 SANCO, o.p.s. Příbram VI
46456970 Sdružení Neratov, o.s. Rokytnice v Orlických horách
75017164 Základní škola a mateřská škola Damníkov Damníkov
00849821 Církevní základní škola svaté Ludmily v H Hradec nad Moravicí
44556969 Obchodní akademie a jazyková škola Trmice
00669938 Integrovaná střední škola, Stod, Plzeňská Stod
00669938 Integrovaná str(ední škola, Stod, Plzen(ská  Stod 
70986533 ZŠ a MŠ Deštná  Deštná 
47608404 Rada rodičů a přátel VOŠ a SPŠ dopravní Praha 1
49418815 Základní škola Hodonín, Oc(ovská 1, Pr(íspe(  Hodonín 
48160199 Mateřská škola Dašice okres Pardubice Dašice
70151504 DDM Pod střechou Rokytnice nad Jizerou
49745247 ZŠaMŠ Vejprnice Vejprnice
49753371 Základní škola Ostrov, Májová 997 Ostrov
60232749 Masarykova ZŠ a MŠ Krupka Krupka
45180091 Základní škola Pr(erov, Trávník 27  Pr(erov 
25107500 Soukromé reálné gymnázium Přírodní škola, Praha 9 - Letňany
00574384 Střední odborná škola logistická a středn Dalovice
75050102 Zařízení pro další vzdělávání pedagogický České Budějovice
49290266 Základní škola a Mateřská škola Horní Maršov
Řehák Hronov
70985987 ZŠ a MŠ Tatenice Tatenice
00601403 Gymnázium Frýdlant nad Ostravicí Frýdlant nas Ostravicí
70986444 základní škola mukařov mukařov
71000534 ZŠ a MŠ Krušovice Krušovice
75029154 Základní škola a Materská škola s pol. ja Dolní Lutyně
60162961 Kr(est(anské gymnázium  Praha 10 
62933671 Vachkova  Praha 22 
70869197 Městská knihovna Písek Písek
70946752 Masarykova základní škola Libštát
75022966 Základní škola Polešovice, okres Uherské Polešovice
70645566 Sportovní gymnázium, Vrbno pod Pradědem, Vrbno pod Pradědem
25940082 AAVS,o.p.s. Praha 1
75006529 ZŠ a MŠ Kyselka Kyselka
48673293 Ing. Josef Herout Dolní Bučice
72043911 ZŠ generála Pattona Dýšina Dýšina
70988331 ZŠ a MŠ Český Rudolec Český Rudolec
70988331 ZŠ a MŠ C(eský Rudolec  C(eský Rudolec 
72742852 Základní škola Tuchořice, okres Louny Tuchořice
72742852 Základní škola Tuchor(ice, okres Louny  Tuchor(ice 
48283029 Základní škola,C(eská Lípa, Partyzánská 10  C(eská Lípa 
25826484 Soukromá střední škola PRAKTIK s.r.o. Horní Benešov
60460709 Česká zemědělská univerzita v Praze, Tech Praha
61632210 Gymnázium Nymburk Nymburk
25571338 Soukromé gymnázium AD FONTES, o. p. s. Jihlava
70841705 ZŠ Miroslav, Kostelní 16, Miroslav Miroslav
00843504 Obchodní akademie a VOŠ Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí
47005319 ZŠ Davle Davle
70992614 Základní škola a Mater(ská škola Žirovnice   Žirovnice  
00054771 SOU Valašské Klobouky Valašské Klobouky
70976481 Základní škola Aš
00096792 Dům dětí a mládeže Olomouc Olomouc
00669938 ISŠ Stod Stod
Roth Hradec Králové
65018711 Ing. Jan Bárta Tábor
48200948 Střední škola SČMSD Humpolec s.r.o. Humpolec
72782196 ZŠ Ústí nad Orlicí Ústí nad Orlicí
00064289 DDM Hl. M. Prahy, Stanice Techniků Praha 8
15174930 JH ÚSTÍ NAD LABEM
00832537 Základní škola s rozšířenou výukou jazyků Litvínov
70694982 Základní škola Železný Brod, Pelechovská Železný Brod
75005271 ZŠ Komenského Horažďovice
48623717 VOŠ stavební a SPŠ stavební arch. J. Letz Náchod
26217953 IT Consulting CZ s.r.o. Znojmo
73633402 Římskokatolická duchovní správa Stojanov Velehrad
70982741 Masarykova základní škola a mateřská škol Melč
61388483 Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 14 Praha 4
14450470 Střední škola Pelhřimov Pelhřimov
60254246 Základní škola, Železný Brod, Železný Brod
00856070 Gymnázium Ivana Olbrachta Semily, příspěv Semily
00602159 Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba, p Ostrava-Poruba
75034531 Základní škola a Mateřská škola Suchodol, Příbram
70996067 ZŠ a MŠ Libčany Libčany
70996067 ZŠ a MŠ Libc(any  Libc(any 
00545121 Střední škola gastronomie a obchodu Zlín Zlín
49778137 Sportovní gymnázium, Plzeň, Táborská 28 Plzeň
45559791 Rudolf Chadim  Moravská Tr(ebová 
49777700 Středisko služeb školám Plzeň Plzeň
70694974 Základní škola Školní 700,Železný Brod Železný Brod
48161241 ZŠ Pardubice-Ohrazenice Pardubice
70881707 ZŠ aMŠ Olšany u Prostějova Olšany u Prostějova
45241651 Dům dětí a mládeže Praha 4 - Hobby Centru Praha 4
72744162 Základní škola Plavy Plavy
48513091 ZŠ Brno, Vejrostova 1 Brno
75017881 Základní škola Dukelských bojovníků a mat Dubenec u Dvora Králové nad Labem
48396214 SŠ hotelnictví, gastronomie a služeb SČMS Šilheřovice
70981400 Základní škola Staré Hamry, okres Frýdek- Staré Hamry
70945632 Základní škola praktická Žlutice Žlutice
60611359 Základní škola Teplá, příspěvková organiz Teplá
72744367 Základní škola a Mateřská škola Děčín XXV Děčín
75021919 Základní škola, Topolná, okres Uherské Hr  Topolná 
46358978 Univerzita Jana Amose Komenskeho Praha s. Praha 3
61384534 Obchodní akademie Praha 6
00069574 SOŠ a SOU Městec Králové Městec Králové
70946299 Základní škola Chotěboř
00055468 SOŠ zahradnická a SOU Rajhrad Rajhrad
61386855 SSPS Praha 5 - Smíchov
70107521 ZŠ Charlotty Masarykové Praha 5
00669733 Střední zdravotnická škola a vyšší odborn Cheb
25040488 Access-IT s.r.o.  C(eská Lípa 
70946299 Základní škola  Chote(bor( 
47935910 OUaZŠP Holešov  Holešov 
70988641 Základní škola Kopřivnice-Mniší okres No Kopřivnice
60611880 Základní škola a Mateřská škola Nýřany, p Nýřany
13643878 Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vs Vsetín
67445888 Pavel Kněžourek Rudník
70264732 Základní škola a mateřská škola Kněžice Kněžice
70981639 Základní škola a mateřská škola,Tvarožná Strážnice
00639028 SOU kadeřnické Praha 8
46747982 SPŠ stavební Liberec Liberec
00125491 Knihovna města HK Hradec Králové
00087939 SOUo Králíky Králíky
00402419 Církevní domov mládeže Petrinum Brno
47409908 ZŠ a MŠ Podomí Podomí
63831368 Základní škola Praha 3 Praha 3
75033861 ZŠ a MŠ Všetaty Všetaty
46746862 Střední odborná škola, Liberec, Jabloneck Liberec
48461539 Základní škola Polná Polná
00566934 Obchodní akademie Bučovice Bučovice
47813008 ZŠ a MŠ Bolatice, příspěvková organizace Bolatice
49751751 Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 1 Karlovy Vary
70099880 Mammahelp o.s. Český Krumlov
70986126 Masarykova jubilejní ZŠ a MŠ, Černilov Černilov
00639028 SOU kader(nické  Praha 8 
46746862 Str(ední odborná škola, Liberec, Jabloneck  Liberec 
61716677 Str(ední pru*myslová škola Otrokovice  Otrokovice 
70998400 Základní škola a Mater(ská škola Slatinice  Slatinice 
42223334 Agentura PRÉMIUM  Jeseník 
27447740 FREESYS s.r.o. Praha
44555300 Střední průmyslová škola Ústí nad Labem Ústí nad Labem
70997969 ZŠ a MŠ, Trstěnice, okres Znojmo Trstěnice
70997969 ZŠ a MŠ, Trste(nice, okres Znojmo  Trste(nice 
70285306 Dům dětí a mládeže, Miroslav, okres Znojm Miroslav
70285306 Du*m de(tí a mládeže, Miroslav, okres Znojm  Miroslav 
70995427 ZŠ Chrustova 24 Ostrava
61716707 Gymnázium Valašské Klobouky
41787773 Petr Čermák - Optec Praha 6
28705882 Sdružení přátel Gymnázia Chomutov o.p.s. Chomutov
61342645 Gymnázium Chomutov Chomutov
71006079 Základní škola Lubná - Sebranice a Mateřs Lubná
70984158 Základní škola Ostrava - Mariánské Hory, Ostrava-Mariánské Hory
70999422 Základní škola a mateřská škola Ostrava-H Ostrava-Hošťálkovice
70989508 ZŠ Velké Přítočno Velké Přítočno
75006936 ZŠ Lomnice Lomnice
70976341 ZUŠ Chodov, okres Sokolov Chodov
60063777 DOMOV MLÁDEŽE A ŠKOLNÍ JÍDELNA, KOMENSKÉH  Tábor 
72741571 Základní škola Jenišovice, okres Jablonec Jenišovice
48897400 Základní škola T.G. Masaryka Bystřice nad Pernštejnem
60419164 Základní škola a Mateřská škola Želetava Želetava
48159760 Základní ume(lecká škola Holice,okres Pard  Holice 
70659133 ZŠ a MŠ Hořepník Hořepník
00848301 ZŠ a MŠ T.G.Masaryka Bílovec Bílovec
47813121 Střední škola průmyslová a umělecká, Opav Opava
75033054 Základní škola a mateřská škola Benešov Benešov
70988013 ZŠ a MŠ Pilníkov Pilníkov
48133817 ZŠ a MŠ J.A.Komenského Praha 6
75033585 ZŠ a MŠ Počepice, okres Příbram Počepice
70888094 Základní škola 28. října Neratovice
63442868 Vyšší policejní škola Ministerstva vnitra  Jihlava 
48134333 De(tský diagnostický ústav  Praha 4 
48004685 ZŠ Český Těšín Slezská1740, okres Karviná Český Těšín
27442063 Econet computers spol, s.r.o. Beroun
70992061 Základní škola Librantice Třebechovice
18054455 SOU stavební,Opava,po Opava
44936427 Charita Olomouc Olomouc
69457425 SPŠ strojnická, Plzen(  Plzen( 
47409908 ZŠ a MŠ Podomí  Podomí 
70985634 Masarykova základní škola Železnice Železnice
28253647 J4W, s.r.o. Praha
25137735 Střední škola hotelnictví a gastronomie H Praha 6
75033402 ZŠ a MŠ Vrchotovy Janovice Vrchotovy Janovice
75033402 ZŠ a MŠ Vrchotovy Janovice  Vrchotovy Janovice 
71197290 Základí škola, Hořice, Husova 11 Hořice
49753371 Základní škola Májová Ostrov
Jedličková Soběslav
60690001 DDÚ, SVP, ZŠ a ŠJ Hradec Králové Police nad Metují
26657325 Concordia Bonum obč.sdr. Brno
00559644 SŠPH Uherské Hradiště Uherské Hradiště
00559644 SŠPH Uherské Hradište(  Uherské Hradište( 
75022982 Základní škola Nedakonice, okres Uherské Nedakonice
00845213 Střední škola stavební a dřevozpracující Ostrava - Zábřeh
00283878 Obec Dolní Lhota Dolní Lhota
60436221 První jazyková základní škola v Praze 4 Praha 4
60436093 Malostranská základní škola Praha 1
00854999 Střední uměleckoprůmyslová škola a Vyšší Turnov
61973815 VAE THERM, spol. s r.o. Rožnov p. Radhoštěm
60341793 ZŠ Štíty  Štíty 
47611332 Základní škola Hostivar(  Praha 10 
60435640 Základní škola  Praha 4 
48133850 ZŠ a MŠ nám. Interbrigády  Praha 6 
47019719 Masarykova obchodní akademie, Rakovník, P Rakovník
49767194 Gymnázium Sokolov Sokolov
60816929 Gymnázium, Dac(ice, Boženy Ne(mcové 213  Dac(ice 
44555440 De(tský domov a Školní jídelna, Ústí nad L  Ústí nad Labem 
00082520 OA,SOŠg a SOU Chomutov Chomutov
00555053 Str(ední škola gastronomie a služeb, Liber  Liberec 
46748067 Gymnázium, Frýdlant, Mládeže 884, příspěv Frýdlant
71197290 Základí škola, Hor(ice, Husova 11  Hor(ice 
15045854 SRPDŠ při ZŠ Turnov, Žižkova 518, okres S Turnov
64201147 Základní škola  Trutnov 4 
75017881 Základní škola Dukelských bojovníku* a mat  Dubenec u Dvora Králové nad Labem 
49314866 VOŠ a SOŠ Gustava Habrmana Česká Třebová
00843474 Str(ední škola informatiky, elektrotechnik  Rožnov pod Radhošte(m 
70881707 ZŠ aMŠ Olšany u Proste(jova  Olšany u Proste(jova 
60446005 ZŠ a MŠ generála Františka Fajtla DFC, Ry  Praha 9 
00582841 Základní škola Soběslav, tř. Dr. E. Beneš Soběslav
60116781 Lepařovo gymnázium Jičín Jičín
75001578 Mater(ská škola Brno, Uzbecká 30, pr(íspe(vk  Brno 
49589687 Gymnázium Zábřeh Zábřeh
62930729 Základní škola  Praha 
67798543 ZŠ a MŠ, Praha 6, Náme(stí Svobody 2  Praha 
43890164 Ing.Zdeněk Černovský, Ph.D. - PROCE Říčany
72744189 Základní škola a Mater(ská škola Raspenava  Raspenava 
47366354 Základní škola Jihlava, Nad Plovárnou 5 Jihlava
75021536 Základní škola a Mateřská škola Kudlovice Babice
48805041 Dětská misie Příbor
60437197 Základní škola Zárubova v Praze 12  Praha 4 - Kamýk 
48132306 Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovco  Praha 4 
61388459 Základní škola, Praha 4, Mikulova 1594  Praha 4 
70568146 Základní škola Votice Votice
48623687 Jiráskovo gymnázium, Náchod, Řezníčkova 4 Náchod
70982368 ZS a MS Mistrovice Jablonné nad Orlicí
70911011 ZŠ Havlíčkův Brod, Štáflova Havlíčkův Brod
75022354 ZŠ a MŠ Kamenice, okr.Jihlava Kamenice
43380247 ZS' a MŠ Dolní Rožínka  DOLNÍ ROŽÍNKA 
70284440 Základní škola a Mater(ská škola Valec(  Valec( 
47858052 Základní škola Pr(erov, Svisle 13  Pr(erov 
00601721 Obchodní akademie Olomouc Olomouc
70988200 Základní škola Zbečno Zbečno
69457417 Střední odborná škola prof. Švejcara Plzeň
65983629 Pionýrská skupina Svidník Černovice
Čech Libčany
70910600 Základní škola Rokytnice nad Jizerou Rokytnice nad Jizerou
70910600 Základní škola Rokytnice nad Jizerou  Rokytnice nad Jizerou 
49314840 Odborné učiliště a Praktická škola Žamberk
49314840 Odborné uc(ilište( a Praktická škola  Žamberk 
00559130 Gymnázium, Hodonín Hodonín
48699527 Roman Maxa P 10 Kolovraty
48699527 Roman Maxa  P 10 Kolovraty 
60461837 Základní škola a mateřská škola,Praha 8,U Praha 8 - Kobylisy
70992398 ZŠ T.G. Masaryka Mnichovice, okres Praha- Mnichovice
27565912 EMCC s.r.o.  Kralupy nad Vltavou 
72741791 Základní škola, Liberec, Křížanská 80, p. Liberec
25262351 EDUCAnet - Střední odborná škola Pardubic Rybitví
63831368 ZŠ Lupáčova Praha 3
18661076 Libor Kubín Selik Praha 6
61345636 ZUŠ Chomutov  Chomutov 
70279535 ZŠ a MŠ Domamil Domamil
60371862 Střední odborná škola Uherský Brod Uherský Brod
70646058 Základní škola a Mateřská škola Těrlicko- Těrlicko
70998892 Mateřská škola, Holešov, Grohova 1392, ok Holešov
70839077 Základní škola, Kašperské Hory, Bohdana T Kašperské Hory
75015536 Základní škola Batňovice Batňovice (pošta Úpice)
46522080 Unie rodičů při ZŠ v Polici nad Metují Police nad Metují
75023555 Základní škola a Mateřská škola Zhoř, okr Zhoř
70915351 ZŠ a MŠ Boleradice, okres Břeclav – přísp Boleradice
Rebenda Dolní Bojanovice
47935936 VOŚP a SPŠM Kroměříž Kroměříž
70835578 SŠ, ZŠ a MŠ, Praha 10, Chotoun(ská 476  Praha 10 
60113324 T-E-V, v.o.s. Pardubice
63831686 ZŠ Nad Přehradou Praha 10
63831686 ZŠ Nad Pr(ehradou  Praha 10 
27891364 Dempsey & Clark Praha 1
48133035 Základní škola pro zrakově postižené Praha 2
48133035 Základní škola pro zrakove( postižené  Praha 2 
63831392 ZŠ Praha3, nám. Jiřího z Poděbrad Praha 3
63831392 ZŠ Praha3, nám. Jir(ího z Pode(brad  Praha 3 
60437197 Základní škola Zárubova v Praze 12 Praha 4 - Kamýk
70107084 ZŠ praktická a ZŠ speciální Lužiny Praha 5
48133779 ZŠ a MŠ Petr(iny-jih  Praha 6 
48133795 ZŠ Petr(iny-sever  Praha 6- Veleslavín 
49624539 ZŠ Praha Nebušice Praha 6 - Nebušice
49624539 ZŠ Praha Nebušice  Praha 6 - Nebušice 
63833956 Masarykova ZŠ  Praha 9 Klánovice 
70995044 Základní škola Kvílice, okres Kladno Kvílice
67799400 Základní škola Mšeno, Boleslavská 360 Mšeno
71009094 Základní škola Bylany, okres Kolín Český Brod
49539965 ZŠ Městec Králové Městec Králové
49539965 ZŠ Me(stec Králové  Me(stec Králové 
62444042 Gymnázium Jiřího z Poděbrad Poděbrady
62444042 Gymnázium Jir(ího z Pode(brad  Pode(brady 
00523925 Integrovaná střední škola živnostenská Plzeň
70990999 Základní škola a Mateřská škola Chotíkov Chotíkov
70990999 Základní škola a Mater(ská škola Chotíkov  Chotíkov 
47723386 Gymnázium Cheb Cheb
49752626 ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary Šmeralova 336/15 Karlovy Vary
72744774 ZŠ a MŠ Markvartice Markvartice
61357235 Gymnázium Václava Hlavatého, Louny, Poděb Louny
72742658 ZŠ a MŠ Janov n.N. Janov nad NIsou
72742658 ZŠ a MŠ Janov n.N.  Janov nad NIsou 
48283142 Střední průmyslová škola, Česká Lípa, Hav Česká Lípa
25014986 Soukromá podnikatelská střední škola Česk Česká Lípa
72744669 ZŠ a MŠ Brniště, okres Česká Lípa - přísp Brniště 101
72744669 ZŠ a MŠ Brnište(, okres C(eská Lípa - pr(ísp  Brnište( 101 
72744171 ZŠ a MŠ Jestřebí příspěvková organizace Jestřebí 105
15061507 Střední škola potravinářská, Smiřice Smiřice
75015340 Základní škola Rokytnice v Orlických horá Rokytnice v O.h.
60158981 Základní škola a Praktická škola Pardubic Pardubice
60158981 Základní škola a Praktická škola Pardubic  Pardubice 
70947163 ZŠ, Vrchlabí, nám. Míru 283 Vrchlabí
70947163 ZŠ, Vrchlabí, nám. Míru 283  Vrchlabí 
70988005 Základní škola a Mateřská škola Hajnice, Hajnice
70844755 Speciální základní škola Ústí nad Orlicí Ústí nad Orlicí
71002651 základní škola Dolní Cerekev
71002651 základní škola  Dolní Cerekev 
75021137 Základní škola T. G. Masaryka Bojkovice, Bojkovice
75023117 ZŠ a MŠ Nenkovice Nenkovice
25370294 Střední odborná škola ochrany osob a maje Ostrava-Michálkovice
00846881 Gymnázium a SOŠ Frýdek-Místek
60609397 Základní škola Klimkovice, pr(íspe(vková or  Klimkovice 
47934832 Střední škola hotelová a služeb Kroměříž
Brazda bílá lhota
Brazda  bílá lhota 
70944431 Základní škola a Mateřská škola Supíkovic Supíkovice
75029138 ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA BOHUMÍN Bohumín-Skřečoň
26981190 ILC Brno Plus s.r.o. Bučovice
26983702 Škola Montessori, o.s. Brno
70238847 Základní škola T.G.Masaryka a mateřská šk Horní Bečva
75029413 Mateřská škola Ruda nad Moravou, příspěvk Ruda nad Moravou
49778161 Obchodní akademie, Plzeň Plzeň
25634747 Střední odborné učiliště STRAVON spol. s Nymburk
Nechanický Nymburk
00852015 Základní škola ruda nad Moravou, okres Šu Ruda nad Moravou
16980123 SPŠ Rakovník Rakovník
00566390 OA a VOŠ obchodní, Brno, Pionýrská 23 Brno
70996806 Základní škola Dolní Čermná
72744774 Základní škola a Mateřská škola Markvarti MARKVARTICE u Děčína
IČ: 36799050   DIČ: SK2022412865   Copyright © BOXED SK, s.r.o. 2005 - 2013
designed by BOXED, s.r.o.