Vitajte na stránke venovanej partnerom BOXED, s.r.o.

Aké druhy spolupráce BOXED, s.r.o. ponúka ?

Veľmi si vážíme tých, ktorí nám prinášajú objednávky. Myšlienka nášho bonusového systému spočívá v efektívnej motivácii našich partnerov zapojených do tohoto systému. Ponúkame bonusy pre stálych zákazníkov. Radi podporíme aj tých, ktorí sprostredkujú objednávku pre inú školu, umožnia distribúciu našich materiálov študentom a rodičom alebo nám poskytnú priestor na svojich webových stránkách. Ak patríte do niektorej z týchto troch skupín, zapojte sa, pomôžeme Vám s financováním zostav pre Vašu školu.

Ponúkame tri varianty získánia bonusu, vyberete si aj Vy?

 1. Nakupujete u nás pravidelne? Ponúkame Vám finančný bonus za každý objednaný tovar, ktorý je možné použiť pre ďalšiu objednávku - Vážíme si obzvlášť verných zákazníkov.
 2. Dajte o nás vedieť vo svojom okolí, dajte o nás vedieť študentom a ich rodičom. Pripočítame Vám bonus, ak zákazník zadá pri objednávke Vám pridelený jedinečný kód. Do možnosti financovania zostav pre Vašu školu je možné zapojiť i študentov, resp. ich rodičov. Pre ich objednávky máme spustený e-shop www.boxed.sk, kde ponúkame kompletný sortiment refurbished výpočtovej techniky. Po zapojení do tohoto systému Vám priradíme jedinečný kód. Ak ho použijete pri objednávaní v našom eshope, pripočíta sa na Váš účet odpovedajúca čiastka. Tu je možné čerpať na nákup zostav. V prípade záujmu Vám dodáme propagačné letáky s predtlačeným Vašim kódom.
 3. Umiestnite na Vaše webové stránky odkaz do nášho eshopu. Započíteme Vám finančný bonus pri realizácii objednávky zákazníkom, ktorý ako prvý vstúpil na www.boxed.sk prostredníctvom odkazu na Vašich webových stránkach.


Výška bonusu:

 • monitory 150,- Kč
 • PC 200,- Kč
 • LCD 100,- Kč
 • Servery 500,- Kč
 • Tlačiarne 200,- Kč
 • Študentský software 100,- Kč
Bonus v peniazoch vyplácame od 3000Kč.

Podmienky pre aktiváciu bonusového systému:

 • Aspoň tri zaplatené objednávky
 • Hodnota všetkých zaplatených nedobropisovaných položiek viac ako 5000Kč bez DPH
 • Váš záujem
Ak nesplňujete tieto podmienky a predsa máte záujem se zapojiť, kontaktujte nás na email alebo tel.: +420775335123, ak to bude možné radi Vám vyhovieme.
BOXED SK, s.r.o, Obrancov mieru 343/1, 017 01 Dubnica nad Váhom mail icoinfo@boxed.sk phone ico
IČ: 36799050   DIČ: SK2022412865   Copyright © BOXED SK, s.r.o. 2005 - 2013
designed by BOXED, s.r.o.