BOXED SK, s.r.o, Obrancov mieru 343/1, 017 01 Dubnica nad Váhom mail icoinfo@boxed.sk phone ico0422028927

Služby pre školských zákazníkov

Pre školy a neziskové organizácie zaisťujeme okrem dodávok IT techniky bezplatné poradenstvo v licenčnej problematike, organizujeme bezplatné semináre venované IT, úzko spolupracujeme so spoločnosťou Microsoft na vzdelavání pedagógov v oblasti IT, podporujeme zaujímavé projekty ako je Vzdelanie21, projekt Počítače proti bariéram Nadácie Charty 77. Školám pomáhame s financovaním a to radou benefitov a zliav k našim dodávkam, splatnosťami faktúr i možnosťou rozloženia platieb.

  Portfólio našich služieb pre školy a neziskové organizácie tvorí:

 • dodávka kvalitnej výkonnej výpočtovej techniky Factory refurbished
 • dodávka, inštalácia a správa školského serveru
 • inštalácia IT infraštruktúry, kabeláže, racku, učební na mieru apod.
 • predaj softwaru pre školy, pomoc s licenčnou problematikou
 • dodávka interaktívnych tabúl a projekčnej techniky
 • dodávka nového HW, komponentov a periférií
 • zaistenie záručného a pozáručného servisu
 • podpora dalšieho vzdelávania pedagógov v oblasti IT

VIP riešenie reklamácie

Pre školy zaisťujeme automaticky VIP záručné služby. V prípade reklamácie sa snažíme vyriešiť problém do druhého dňa jednosmerným zasláním reklamovanej časti k zákazníkovi (optická mechanika, HDD, klávesnica, myš, atď). V prípade potreby reklamácie celku zaistíme prepravu do druhého dňa na naše náklady a po doručení následujúcí pracovný deň expedujeme späť opravený/vymenený hardware, opäť na naše náklady.

Licenčná problematika

Pre školy zaistíme k našim PC zadarmo OEM Windows XP Pro CZ. Rovnako zaistíme výhodne software z multilicenčných programov Select PLUS alebo (PiL) School Agreement a pod. Školám ponúkame bezplatné poradenstvo v tejto oblasti. Rovnako ponúkame softwarové vybavenie dalších výrobcov.

Implementácia serverového riešenia

Pre školy zaiťujeme profesionálne služby v oblasti dodávky (HW + SW), implementáciu a prípadne dlhodobé správy školského serveru. Naše riešenie je postavené na výkonnom hardware, najnovšom software Windows Server 2008 R2 a predovšwtkým na našom 15 ročnom know how správy školských sietí. Výhodou nášho riešenia je customizácia na mieru, možnosť inštalácie v ktorejkoľvek škole v SR, školenie obsluhy, odovzdanie dokumentácie a cenová dostupnosť.

Správa školského serveru

Školám ponúkame niekoľko variant správy školnského serveru prípadne aj klientských staníc. K dispozícii máme dohľadové centrum, riešenie problémov v garantovanom čase, monitoring HW, aktualizácie, zálohovanie, pravidelnú údržbu a podobne. Výhodou nášho riešenia je vysoká customizácia podľa potrieb konkrétnej školy a jej finančných možností.

Nový hardware HP

V spolupráci so spoločnosťou HP sme pre školy pripravili ponuku vhodných notebookov, sústav a serverov za zvýhodnených cenových podmienok ako v bežnej distribúcii.

Interaktivní tabule

V spolupráci so spoločnosťou J4W Vám ponúkame kompletné portfólio špičkových moderných interaktívnych tabúl, tvorených buď kombináciou senzorov a projektorov, alebo aj riešenie novej generácie, tvorené veľkoformátovou LCD obrazovkou so vstavaným dotykovým senzorom. Ponuku zahrňuje rovnako výučbový software Terasoft, interaktívny software Prometean ActiveInspire, kompatibilitu s dalším softwarom.

Vzdelávanie pedagógov

V spolupráci so spoločnosťou Microsoft zaisťujeme radu kurzov na zdokonalenie znalostí v IT problematike. Viac informácií nájdete na www.ITvSkole.sk alebo www.Modernyucitel.sk .

Preprava

V spolupráci s našimi partnermi pre Vás zaistíme bezpečne a rýchlo (80% následujúcí pracovný deň) prepravu akéhokoľvek u nás zakúpeného alebo objednaného tovaru. Tovar balíme tak, aby bol doručený k zákazníkovi bez poškodenia, používame nové kartónové obaly a ochrannú výplň balíka.
Preprava kusových zásielok po ČR

túto službu pre nás zaisťuje spoločnosť PPL a to do 48 hod od odoslania. Výhodou tejto služby je predovšetkým rýhlosť, možnosť sledovania zásielok, bezplatná infolinka 24 hod na 844775775.


CENA PREPRAVY vrátane balného:

Jednotný poplatok za dobierku je 40Kč + DPH
 • balík o váhe do 3kg – 50Kč +DPH
 • balík o váhe 3-14kg – 90Kč +DPH
 • balík o váhe 14-29kg – 120Kč +DPH
 • zásielka o váhe 29-66kg – 160Kč +DPH
 • zásielka o váhe 66-160kg – 360Kč +DPH
 • zásielka o váhe 160-200kg – 500Kč +DPH
 • zásielka o váhe 200 a viac kg – 800Kč +DPH
IČ: 36799050   DIČ: SK2022412865   Copyright © BOXED SK, s.r.o. 2005 - 2013
designed by BOXED, s.r.o.