BOXED SK, s.r.o, Obrancov mieru 343/1, 017 01 Dubnica nad Váhom mail icoinfo@boxed.sk phone ico0422028927

Služby pre zákazníkov

Pre nemocnice, zdravotnické zariadenia, obecné, mestské i štátne úrady zaisťujeme okrem dodávok IT techniky bezplatné poradenstvo v licenčnej problematike, ponúkame radu benefitov a zliav k našim dodávkám, splatnosť faktúr i možnosť rozloženia platieb.

  Portfólio našich služieb tvorí:

 • dodávka kvalitnej výkonnej výpočtovej techniky Factory refurbished
 • dodávka, inštalácia a správa serverov
 • inštalácia IT infraštruktúry, kabeláže, racku, učební na mieru apod.
 • predaj softwaru pomoc s licenčnou problematikou
 • dodávka interaktívnych tabúl a projekčnej techniky
 • dodávka nového HW, komponentov a periférií
 • zaistenie záručného a pozáručného servisu

VIP riešenie reklamácíi

Zaisťujeme VIP záručné služby na nami dodaný HW. V prípade reklamácie sa snažíme vyriešiť problém do druhého dňa jednosmerným zaslaním reklamovanej časti k zákazníkovi (optická mechanika, HDD, klávesnica, myš, atď). V prípade potreby reklamácie celku zaistíme prepravu do druhého dňa na naše náklady a po doručení následující pracovný deň expedujeme späť opravený/vymenený hardware, opäť na naše náklady.

Licenčná problematika

Zaistíme k našim PC možnosť získánia OEM Windows XP Pro CZ, prípadne dalšie softwarové vybavenie z multilicenčného programu Microsoft Select. Ponúkame bezplatné o vhodných a efektívnych spôsoboch licencovania.

Implementácia serverového riešenia

Zaistíme pre vás profesionálne služby v oblasti dodávky (HW + SW), implementácie a prípadne dlhodobé správy serveru vo vašej organizácii. Naše riešenie je postavené na výkonnom hardwaru, najnovšom software Windows Server 2008 R2 a predovšetkým na našom 15 ročnom know how správy sietí. Výhodou nášho riešenia je customizácia na mieru, možnosť inštalácie v ktorejkoľvek škole v SR, školenie obsluhy, odovzdanie dokumentácie a cenová dostupnosť.

Správa serveru

Ponúkame niekoľko variant správy serveru prípadne i klientských staníc. K dispozícii máme dohľadové centrum, riešenie problémov v garantovanom čase, monitoring HW, aktualizácie, zálohovanie, pravidelnú údržbu a podobne. Výhodou nášho riešenia je vysoká customizácia podľa potrieb konkrétného zákazníka a jeho finančných možností.

Nový hardware HP

V spolupráci so spoločnosťou HP sme pre Vás pripravili ponuku vhodných notebookov, sústav a serverov za zvýhodnených cenových podmienok ako v bežnej distribúcii.

Interaktívne tabule

V spolupráci so spoločnosťou J4W Vám ponúkame kompletné portfólio špičkových moderných interaktívnych tabúl, tvorených buď kombináciou senzorov a projektorov, alebo aj riešenie novej generácie, tvorené veľkoformátovou LCD obrazovkou so vstavaným dotykovým senzorom. Ponuku zahrňuje rovnako výučbový software Terasoft, interaktívny software Prometean ActiveInspire, kompatibilitu s dalším softwarom.

Preprava

V spolupráci s našimi partnermi pre Vás zaistíme bezpečne a rýchlo (80% následujúcí pracovný deň) prepravu akéhokoľvek u nás zakúpeného alebo objednaného tovaru. Tovar balíme tak, aby bol doručený k zákazníkovi bez poškodenia, používame nové kartónové obaly a ochrannú výplň balíka.
Preprava kusových zásielok po ČR

túto službu pre nás zaisťuje spoločnosť PPL a to do 48 hod od odoslania. Výhodou tejto služby je predovšetkým rýhlosť, možnosť sledovania zásielok, bezplatná infolinka 24 hod na 844775775.


CENA PREPRAVY vrátane balného:

Jednotný poplatok za dobierku je 40Kč + DPH
 • balík o váhe do 3kg – 50Kč +DPH
 • balík o váhe 3-14kg – 90Kč +DPH
 • balík o váhe 14-29kg – 120Kč +DPH
 • zásielka o váhe 29-66kg – 160Kč +DPH
 • zásielka o váhe 66-160kg – 360Kč +DPH
 • zásielka o váhe 160-200kg – 500Kč +DPH
 • zásielka o váhe 200 a viac kg – 800Kč +DPH
IČ: 36799050   DIČ: SK2022412865   Copyright © BOXED SK, s.r.o. 2005 - 2013
designed by BOXED, s.r.o.