BOXED SK, s.r.o, Obrancov mieru 343/1, 017 01 Dubnica nad Váhom mail icoinfo@boxed.sk phone ico0422028927

História firmy

Na trhu s výpočtovou technikou pôsobíme od roku 1996. Najprv ako podnikanie fyzickej osoby Ing. Josefa Dostála a potom v máji 2005 zapísaním na okresnom súde v Prahe ako právnická osoba pod obchodným názvom Boxed, s.r.o. V prvých rokoch sme sa špecializovali na import a refurbishing výpoočtovej techniky. V tomto segmente sme se stali leaderem v ČR a SR. Dnes spolupracujeme s poprednými európskymi i globálnymi spoločnosťami, zaisťujúcimi refurbishing VT. V roku 2006 sme získali certifikát Microsoft Authorized Refurbisher. V roku 2009 sme boli v programe Microsoft Authorized Refurbisher najväčším odberateľom v strednej Európe. Do nášho portfólia stálych zákazníkov v ČR a SR spadá viac než 1500 škôl, 50 nemocníc a 4000 firiem.
Našim cieľom je zaistenie kompletných potrieb v oblasti informačných technologií odpovedajúce potrebám a možnostiam zákazníkov.
Vďaka umeniu kombinácie nových i refurbished produktov a ktomu zaistenie dodávky prvotriednych služieb a implementácie, sme vhodnou voľbou tam, kde ide predovšetkým o maximálnu efektivitu vynaložených prostriedkov na IT.
Naša spoločnosť sídli v Prahe – Veflíkova 4, Praha 6, 16000, kde je k dispozícii aj predajňa pre možnosť osobného odberu. Pôsobnosť našej spoločnosti je vďaka prepracovanému logistickému modelu po celej ČR a SR.

O našich produktoch

Výhodou nášho riešenia je umenie kombinácie refurbished produktov s novými a ktomu dodávka dlhodobej záruky, moderného softwaru a prvotriednych služieb. Nami dodávaný široký sortiment zahrňuje počítače, notebooky, monitory, LCD, servery, komponenty atď. Zameriavame sa predovšetkým na ekonomicky výhodné riešenia, ktoré prinášajú vysokú pridanú hodnotu.


Factory refurbished produkty

Ide o hardware, ktorý bol cca dva až tri roky používaný pod leasingem, teraz je po dôkladnom vyčistení, testoch, upgrade a reinštalácii určený k opätovnému predaju. Naši dodávatelia sú výrobné a leasingové spoločnosti z Európskej Únie, USA alebo z Kanady. Rozsiahla sieť výrobcov a dodávateľov dovoľuje ponúknuť našim zákazníkom najlepšiu kvalitu a ceny pre široký sortiment produktov. Exkluzívne zmluvy pre dodávky refurbished IT pre trh strednej a východnej Európy, ktoré máme uzavreté s väčšinou našich dodávateľov, zaručujú pre nášho zákazníka jedinečnú možnosť získať kvalitné a testované produkty s overenými parametrami a konkurencieschopnou cenou. Všetky produkty označené ako Factory Refurbished u nás prejdú pred uvedením na trh podrobným sofistikovaným procesom refurbishingu. V rámci refurbishingu je prevedený detailný audit, vymazanie dát a podrobné testovanie. Výrobky prejdú dôkladným nastavením, vyčistením a výstupnou kontrolou (zhodnou ako pri nových výrobkoch). Veľká čásť produktov je upgradovaná na novú konfiguráciu výkonovo zrovnateľnou s bežnými novými produktami na trhu. Časti produktov, ktoré neprejdú podrobnými testami, sú nahradené bezchybnými, prípadne sú tieto části demontované a ostatné časti následne tvoria sučiastkovú základňu.

Software

Licenčnej problematike sa venujeme dlhodobo, garantujeme legalitu nami dodávaného softwaru. Výhodou nášho riešenia je, že všetky počítače nami dodávané na trh sú vybavené OEM licenciami Windows XP Professional prípadne Home. Tieto licencie sú nami deklarované na daňovom doklade, ponúkame možnosť inštalácie, prípadne dokúpenie recovery reinstalačného média. Vzhľadom k licenčným pravidlám spoločnosti Microsoft je nutné dodržať (ak nedôjde k dodaniu druhej licencie) pôvodnú jazykovú verziu. Zákazníkom samozrejme ponúkame niekoľko licenčných možností ako získať Windows i další software nie len od spoločnosti Microsoft v Češtine: - Community Microsoft Authorized Refurbisher – OEM licenčný program pomocou ktorého dodáváme zadarmo OEM Windows XP Professional CZ pre školy, neziskové organizácie a fakultné nemocnice. - SPCP – OEM licenčný program pre firmy, koncových zákazníkov, samosprávne prípadne štátne organizácie OEM Windows XP Professional CZ za zvýhodnenu cenu. - Multilicenčné programy Microsoft – Ponúkame školám, nemocniciam aj štátnym organizáciam možnosť nákupu z multilicenčných programov Select, Select PLUS, (PiL) School Agreement apod. - Další software – dodáváme antivírusové riešenie AVG, výukový software Terasoft, OEM Microsoft Office 2007, serverový OS, CAL licenciu a podobne.

Implementácia a správa IT infraštruktúry

Zaisťujeme pre menšie a stredné siete profesionálne služby v oblasti dodávky (HW + SW), implementáciu prípadne dlhodobé správy serveru vo vašej organizácii. Naše riešenie je postavené na výkonnom hardware, najnovšom software Windows Server 2008 R2 a predovšetkým na našom 15-ročnom know how správy siete. Výhodou nášho riešenia je customizácia na mieru Ponúkame niekoľko variant správy serveru prípadne i klientských staníc. K dispozícii máme dohľadové centrum, riešenie problémov v garantovaném čase, monitoring HW, aktualizacie, zálohovanie, pravidelnú údržbu a podobne. Výhodou nášho riešenia je vysoká customizácia podľa potrieb konkrétneho zákazníka a jeho finančných možností.

Značky - Predaj

Kompletný sortiment ponúkaných produktov je možné zakúpiť cez ON-LINE elektronický obchod alebo osobne na predajni v Prahe Dejvická. Časť nášho sortimentu ponúkajú aj naši obchodní partneri a predajcovia.

Sortiment ponúkaných produktov:

  • Profesionále nové i repasované LCD
  • Profesionálne LCD uhlopriečky 17" a väčšie
  • Značkové nové i repasované počítače firiem Dell, HP, Siemens, a ďalšie.
  • Značkové nové i repasované notebooky firiem Dell, HP, Siemens, a dďlšie.
  • Kvalitné laserové tlačiarne, multifunkčné zariadenia, periférie s novými originálnými tonermi
  • Aktívne sieťové prvky a servery IBM, Dell, HP, Compaq a iné
  • Software Microsoft, AVG, Terasoft, ...
  • Interaktívne tabule
  • Služby vo forme implementácie a správy IT prostredia

Kompletný sortiment ponúkaných produktov je možné zakúpiť cez ON-LINE elektronický obchod alebo osobne na predajni v Prahe Dejvická. Časť nášho sortimentu ponúkajú aj naši obchodní partneri a predajcovia.


Výrobcovia a značky ktoré predávame:


IČ: 36799050   DIČ: SK2022412865   Copyright © BOXED SK, s.r.o. 2005 - 2013
designed by BOXED, s.r.o.